bahcesehir masaj salonubeylikduzu masaj salonu

Bahçeşehir Masaj Salonu

Bahçeşehir masaj salonu esenkent spa merkezi olarak bütün işlemlerimizde sizlere özel terapi merkezi işlemini medikal açıdan işinde uzman masör ve masöz arkadaşlarımızla beraber sunmaktayız. Medikal kelimesinin köküne bakacak olursak, tıbbi anlamına gelmektedir. Kısaca söyleyecek olursak da Bahçeşehir masaj salonu esenkent spa hizmeti tıbbi anlamda terapi uygulamasının kişiye özel sunulmasıdır.

Tıbbi olan bu uygulamayla kişi, sağlık bakımından eski haline döndürülecek, fiziksel ve zihinsel faaliyetlerini tekrar gerçekleştirebilmeleri esası göz önüne alınmaktadır. Profesyonel olan masör ve masöz arkadaşlarımız, yıllar içerisinde edindiği bilgi ve yetenek sayesinde Bahçeşehir’de kişiye özel terapiyle beraber onu tam manasıyla iyileştirebilecektir.

Esenkent Spa Merkezi

Tıbbi terapi, esasen insan vücudundaki bedensel anlamda zamanla meydan gelmiş ya da herhangi darbe sonucu oluşmuş yara, bere ve eklem problemleri yok etmek amacıyla uygulanan profesyonel Bahçeşehir masaj salonu esenkent spa yöntemidir. Ayrıntılı şekilde bakmak gerekirse, ak ve al kas kütlelerinde meydan gelen, kas kasılmaları, yırtıkları, sertleşme problemleri ve darbeye bağlı şekilde gerçekleşen sızlama ve ağrıları tıbbi açıdan yok edecek bu terapi uygulaması masör ve masöz arkadaşlarımızca uygulanan tedavi biçimidir.

Bahçeşehir bakım merkezi olarak belirtmek isteriz ki Bir yerden düşme sonucunda meydana gelen bel kaymaları ve kas yırtılmaları, spor yaparken meydana gelen adele kopmaları ve yırtılmaları, bunun yanında boyun fıtığı ve bel ağrıları gibi alanlarda oluşan ödem sorununu da tam manasıyla çözmek ve bu problemleri yok etmeye yönelik tedavi çeşididir.

esenkent spa merkezi

esenkent spa merkezi

Uygulamanın Yapılış Biçimi Nasıldır ve Süresi Ne Kadardır?

  • Bahçeşehir masaj salonu esenkent spa merkezi olarak tıbbi tedavinin yapılış biçimini özetlememiz gerekirse, şunları söylememiz yalan olmaz. Bu işlem, bahçeşehir masaj salonu olarak siz değerli danışanlarımıza 45 dk gibi süre zarfında, uzman masör ve masöz arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Bahçeşehir spa merkezi şahsa özel doğal ve sağlıklı yağlarla kaliteli ve hijyenik ortam koşullarında bu hizmeti sizlere sunmaktadır.
  • Bu uygulama, esenkent spa merkezi olarak diğer merkezlerde uygulandığı gibi bizde de ayak kısmından başlanıp, önce baldır bölgesine gelinir. Sonrasında spor tedavisi biçiminde, kişinin kalça bölümüne geçilir. Ayrıca sultan yöntemi ile uyuşan bu bölümde sonrasında bel kısmına geçiş yapılmaktadır.

Bahçeşehir Masaj Terapisinin Faydaları Nelerdir? Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Vip bahçeşehir masaj salonu merkezi ile uzun zamandır bu sektörde çalışmanın bizler kattığı deneyim doğrultusunda şunu özellikle söylememiz gerekir ki: bu gibi kurumlarda alacağını bu hizmet yaklaşık 7 seans şeklinde sizlere sunulur. Her seansta aynı sultan yöntemi ya da spor terapisi yöntemlerinde olduğu gibi, alt kısımdan geçiş kısmına yani bel bölümüne sonrasında sırt bölgesi ovulmaktadır. Bu tıbbi işlemin başarılı şekilde etki edebilmesi için düzenli ve belirli seanslarda yaptırılması şarttır.

Bahçeşehir de ki bu uygulama, kişinin daha sağlıklı omurilik yapısına sahip olmasını sağlar. Bel ve sırtta meydana gelen ağrıların önüne geçilmesine sebep olur. Herhangi kazanın ardından meydan gelen bölgesel yaraların ya da fiziksek sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Ayrıca insanın daha rahat şekilde hareket etmesine olanak sağlar.

bahcesehir massage center

bahcesehir massage center

 

Bölgesel Ağrılarınızdan Bahçeşehir Masaj ile Kurtulun

Bahçeşehir masaj salonu esenkent spa merkezi kataloglarında yer alan diğer alternatif de bölgesel tedaviler ismiyle sunulmaktadır. Kronik şekilde belirli bölgede yoğunlaşan ağrıların yok edilmesi için oldukça iyi yöntemdir. Bacak ve ayak terapisi şeklinde bilinen bakım hizmeti, bu kategorinin ilk alternatiflerinden bir tanesidir.

Bacaklarında varis olan kişilerin dışında herkes bu terapi çeşidinden sınırsız şekilde yararlanabilmektedir. Bunun yanı sıra futbol, basketbol, tenis gibi spor dallarıyla ilgilenen kişiler içinde son derece faydalı terapi türüdür. Medikal ayak terapisi ise özel ve doğal yağ ve kremlerle birlikte yapılmaktadır. Ayakların altından geçen sinir bölgelerine basınç uygulayarak bütün vücuda uyarı gönderilir. İç organlara dek uzanan büyük yararlar da bulunmaktadır. Bunun dışında baş, boyun ve sırt ağrıları için de salonumuz ile iletişime geçebilir, problemlerinizden hızlıca kurtulabilirsiniz.

Sırt Ağrılarınızdan Kurtulmak İçin Bahçeşehir’ deki Merkezimize Gelin

Bahçeşehir masaj salonu esenkent spa merkezi, klasik terapi çeşidi olarak baş, omuz ve sırt tedavileri yapmaktadır. Baş kısmında ki tedavi doğrudan kronik baş ağrılarına, migrene ve sinüzite oldukça faydalı olmaktadır. Bunlara ilave, sporcu terapisinin alt bölümü olan terapi, eklem ağrılarına, omuz ve sırt kısımlarında oluşan tutulmalara da faydalıdır. Bu bahçeşehir spa çeşidinde en sık tercih edilen yağ defne yağıdır.

Bahçeşehir masaj salonu esenkent spa merkezimizin kataloglarında pek çok talebe ve arzuya hemen cevap veren terapi alternatiflerinden yararlanmak mümkün. Rahatlamak, dinlenmek ve daha dinamik olmak isteyen kişiler, İsveç terapisini tercih edebilirler. Bunun yanında Uzak Doğu masajı arasında popüler olan Shit Su ve Thai masajları da çözüm odaklı yanlarıyla tercih edilen, popüler terapi türlerindendir.

Bir diğer hizmet bölgemiz hakkında bilgi almak için linke tıklayınız. https://www.beylikduzumasajsalonu.gen.tr/buyukcekmece-masaj-salonu/

Bizden Randevu almak ve rezervasyon işlemleri için bizi arayınız. İletişim: Tel: 0533 230 44 54